| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodila jsem tam před 13m-a za mě tedy děs a běs.měla jsem plán. císaře-porod ok.-ale pak tedy hrůzy.Syna mi na Jip přivezli ukázat až v 17h-rodila jsem v 9-a to po mé několikeré urgenci,že chci zkusit přiložit-prý nemají na takové věci čas-nakonec přišla žákyňka,kt. chudák prd pomohla s přiložením-po císaři to moc nejde se hnout...Dále,když jsme druhý den přišla odd. jsem se dozvěděla,že mi syna už cpou Nutrilonem-prý zhubnul 10% váhy-všude se člověk dozví,že to je běžný úbytek novorozence-jelikož jsem měla problém s kojením u st. syna-dost těžce jsem to nesla a bojovala o každé kojení!!!! Navíc mi přišlo neuvěřitelné,že mě nikdo neinformoval-co se děje!!!
No a dál mi přišli píhcnout anti D-a když jsem se divila proč,jsem Rh -,manžel taky-tudíž děti mohou mít jen Rh--a anti D není třeba!!!!Tak mi setra tvrdila úplnou šílensot,že syn je určitá krev skup. s Rh +-jelikož mám studované přír. vědy-tak vím,že to co tvrdila byla kravina-a hádala jsem se-že ato D v žádném případě-tak honem přišla vedoucí lékařka a synkovi znovu brali krev-aby zjistili že mám pravdu-a že vzroky zaměnili!!!Pak se mi přišlo omluvit asi 5 pracovníků :-( Jinak jídlo taky hnus-ale tím je celá Bulovka známá.
Pozitiva: dostatek vložek,plín,čisto-ale byla jsem na nadstandardu-jo ale pro 2-což mi jako nadstandard už nepřijde ;-)

za mě Bulovka ne!Mmch známou tam mám taky...a byla tam v dobu porodu-ale o tomhle všem tedy rozhodovat nemohla tedy :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.