| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám tři děti daleko od sebe, syn 24 let, dcerka 16 let a poslední je dcerka 4 roky, měla jsem jí těsně před 42.narozeninama, dva roky po jejím narození jsem toužila po tom, aby nebyla jedináček, nechávala jsem to náhodě, kdyby jsem otěhotněla, byla bych ráda....Bylo by to tak nějak v jednom frmolu, ale od jejího třetího roku mě ta chuť přešla úplně, už se mi nechce, nedovedu si představit, že to, co jsem absolvovala ve 41 letech bych měla podstoupit teď, tak nějak se to ve mě zlomilo, tři děti mi stačí, jsem za ně vděčná~;)


teď už vzhledem k věku další miminko nepřipadá v úvahu, malá rošťanda nám dává pěkně zabrat, nedovedu si ani představit, že bych měla ještě další dítko....a opravdu po čtyřicítce síly ubývají, nikdy jsem tomu nevěřila, ale je to tak....na druhou stranu člověk si umí vše jinak zorganizovat a využít čas více než ve dvaceti, má plno zkušeností, nemám pocit, že bych malou o něco ochudila..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.