| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S tím bohužel nic neuděláš. Je mi líto dcery, vím, jak by byla zklamaná ta moje. My jsme měli zase jinou zkušenost. Po pár letech jsem se dozvěděla, že ředitelka bývalé školky (a dcera učitelky v jedné osobě) napsala jakousi knihu o vývoji dětské kresby a že obrázky naší dcery jsou tak ukázkové pro daná období, že si tenkrát nějaké ulila ze složek co jsme dostávali domů a použila je v knize jako ukázky. A prý "Ale vám to určitě nevadí, že ne..." No co, nevadilo, co už bych s tím nadělala, nechala publikaci stáhnout? Ale mohla mi to říct dřív a jinak, ne se jen tak mezi řečí na chodníku zmínit. I když, kdyby byla ticho, nic nevím, neb taková kniha by se mi do ruky nedostala (a ani jsem jí nevyhledala, takže nevím, kolik těch obrázků tam vlastně je...).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.