| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vidím,
návlek byl uháčkovaný - a uvázaný na dvě takničky k zápěstí. Dcerka se naučiala i tento návlek pusinkou sundat a cucala si paleček. Otec se zlobil na mě, že bude mít problém, že si cucá palec i tak - tedy jsem pruhem látky uvázala ručičku u zápěstí a voně ji přivázala k postýlce - mohla s ní volně pohybovat, ale nedostala palečkem k pusince. kdybych to neudělala, cucala si palce dál. Mohla jsem zoušet pepř.. nebo něco takového.. ale nejhumánnější mi přišla zábrana - nikoli v pohybu, ale aby dítě nedosáhlo do pusinky.
Pokud tot je týrání - co je pak orthopedický strojek?? je to o náhledu.. a o výkladu.
Měla zábranu, aby si nemohla cucat palec, ale nic jí jinak nebránilo v pohybu a nebyla nijak týraná. Nic jí netisklo a nebránilo v pohybu.
Teta bratrance přivazovala plenou na nočník v rohu ppstýlky - od 3 měsíců - to také nepovažuji za týrání, vy zřejmě ano.
Dítě jsem na nočníčku zvládala udržet, ale uhlídat paleček 24 hodin mimo pusinku byl problém. Po usnutí jsem ručičky zase rozvázala, tedy šlo jen o chvíli usínání a dcerka díky tomu neměla pak problém se zoubky a dalšímmi souvislostmi (deforované patro, rozpláclý palec..)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.