| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

myslím, že by lo na místě napsat marker obvykle mizí


díky své komplikované zdravotní situaci jsem měla titry půl roku po angíně 1400j a teprve potom začaly klesat při aplikaci pendeponu a nyní klesají dál

chtěli mi kvůli tomu dělat tonzilektomii, přesto že jsem neměla na mandlích obraz chronické tonzilitidy, vy sám jste mi napsal, že byste si mandle nechat odstranit.

upřímně řečeno jen kvůli aslu? to nechápu proč. v angína byla 11/2011, 1/2013 mám aslo 630 a po třech měsících beru odběry a vždy je o cca 250 pokles hodnoty

většina krčařů mi doporučila tonsilektomii-tedy ti rádoby zkušení s rigindím myšlením, jiní mi řekli, že mandle nejeví známky chronického zánětu a mám počkat.
profesor imunolog mi řekl, že měření alsa je absoltentní vyšetřovací metoda a že si nemám kontrolní hodnoty brát.

tak a ted si vyberte, co budete dělat.
nic není černobílé a na spoustu věcí je mnoho názorů.
lékaři s KICH FN Brno jak z dětského tak z dosplěého pracoviště pendepon doporučili.
tak se asi patřičně nevzdělávají -jak jinak to intepretovat????.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.