| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~;)Mám sedmiletou v první třídě, jestli její spolužáci pomáhají doma netuším, buď se o tom nebaví, nebo dělají ještě víc a radši mlčí ~t~
Nepřipadá mi, že by toho tvoje děti dělali hodně...

Myčku nemáme, nádobí teda nemyje, páč nedosáhne pořádně do dřezu a na baterii. Ale co dosáhne uklidt, to uklidí.Na stůl chystá o víkendu většinou ona, někdy muž. Své místo u stolu si musí po každém jídle smést, protože drobí tak, jako kdybychom měli pod stolem slepice ~;)
Oblečení do školy chystáme větěšinou spolu, je prcek a má vysokou skříň a nechci riskvoat aby při snaze vzít jedno triko skončilo dalších 10 na zemi...
V koupelně má vlastní umyvadlo ve své dětské výšce v kterém se myje pouze ona, je tudíž její vizitkou. Takže si ho myje, většinou tam není pasta dýl jak 12h ~;)
Jednou týdně luxuje celé přízemí domu včetně WC, koupelny a chodby. Prach neutírá, nechci aby ho rozprášila po baráku...
Pokojík si uklízí sama občas nahodila, jak ji popadne touha po změně a úklidu. Vychází to tak 1x 14dnů asi, je ve znamení panny, tak občas se nějaká pořádkumilovnost objeví sama ~:-D

Krom toho co jsem připsala k tobě mění podestýlku králíkovi 1-2x týdně a dává mu seno, téměř každý den. Je její a tak se stará, přijde mi to v pořádku.
V zimě se ráda oháněla kolem domu a odhazovala sníh, má svou malou dětskou lopat a bavilo ji to. Teď jak nám sleze sníh ze zahrady ji čeká hrabání listí a další práce. Ale to děláme vždy spolu, já za dobu jejího hrabání kdy udělá 2m udělám zbytek zahrady ~;)
Dostala nedávno knihu malý šéfkuchař a tak už podle ní párkrát vařila a pekla sušenky. Sama, baví ji to, někdy...

Osobně si nemyslím, že bychom ji nějak týrali prací v domácnosti. Máme dům a zapojit se musí každý, abychom mohli žít v příjemném prsotředí, s tím jsme jej kupovali a zatím to funguje.
Krom toho má teda 4x týdně kroužky po škole, ale nekončí žádný později než v 16h, tak se to v pohodě zvládat. Přípravu do školy má na pár minut denně, takže domácí aktivity jí učení nijak neohrozí ~y~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.