| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nene, mám jiné zkušenosti...ale docela dost jsme na toto téma hovořily s pěstounkami a také s adoptovanými dětmi (už dospělými)...byly to zvláštní zážitky.

Já myslím, že to spousta lidí zná z vlastní zkušenosti, pokud jsou si třeba hodně blízcí s partnerem...poznají "nadálku", v jakém rozpoložení druhý je. A vztah matka - dítě je silný.

S tím možná musí pěstoun nebo adoptivní rodič trochu počítat, že mu vlastně dítě "nepatří úplně naplno", že tam nějaké neviditelné pouto s tou původní matkou je, ale myslím, že i pouto s náhradními rodiči může být strašlivě silné - jiné, ale klidně silnější a pevné.
Nemyslela jsem to zle nebo tak, že bych chtěla někoho rozhodit, chtěla jsem říct Essi, aby si nedělala výčitky...a že pokud má holčice "co říct", může a ono to k ní dojde, ne slovy jako telefonem :-), i když někdo i takhle umí :-), ale pokud jí pošle pozitivní myšlenky a lásku, určitě to holčičce moc pomůže ~s~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.