| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

L myslím že tě chápu, problém není v tom že mají ti dotyční peníze, ale v těch názorech, to by mi vadilo. Takové názory totiž ani nutně nesouvisí s majetností ale spíš jaksi s charakteremn a hodnotami, já tomu říkám zjednodušeně IQ tykve.

Myslím že přátelství bych asi výrazně omezila a doufala že to postupně vyšumí. Nejde jen o toho kamaráda, nechci podceňovat 7letý, ale on to taky asi nemá ze své hlavy. Prostě názory té rodiny, které navíc přenášejí na mé dítě, by mi fakt vadily, stejně jako jakékoliv jiné projevy netolerance apod. u kamárádů rozličných příjmových skupin.

Se synem to asi bude chtít pracovat postupně, konkrétní radu nemám, asi zaměstnanat, vysvětlovat a tak. Ale myslím že ony na to děti postupně přijdou.

A takovéto "kupování si" kamarádů, to tady vždycky bylo a bude, a ono to těmto dětem dlouhodbě zas takový efekt nepřinese, rozhodně ne nějaké hodnotnější přátelství, děti jsou naopak k takovým pak až "brutálně" kruté.

A tady mi přijde že to teda dělá dost ta maminka, zdá se že ona si kupuje tvého syna, třeba ta záležitost s mikinou mi taky přijde už přes čáru. Možná jsi měla reagovat už tehdy, já bych tedy koupenou mikinu vrátila s tím že děkuji za půjčení a i když si syn něco zničí tak ať to raději přivezou zpátky. I ta zapomenutá cedulka, no já nevím, taková náhoda, prostě to vypadá nějak zvláště.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.