| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcera na tom byla stejně. Ještě v pěti na spaní musela mít plenu. popravdě jsem to nijak nehrotila, mimo jedno období, kdy jsem podlehla tlaku okolí (babička, bohužel i manžel) a snažila se v jejích asi třech a půl letech plenu odbourat právě tím domlouváním, nepitím, buzením ajá nevím čím vším. Samozřejmě to nefungovalo. A navíc se to projevilo v chování dcery během dne. Z hodné klidné vyrovnané holčičky, byla uplakaná, zlobivá, vznětlivá... Nechala jsem toho hodně rychle. Dcera se vrátila k pleně a ke klidu. Později jsem se s ní "domluvila", že s plenou počkáme až jí bude pět, a pak určitě ji už nebude potřebovat. Ona sama pak totiž už plenu nechtěla, takže jsme o tom občas mluvily. Pak jí bylo pět. Plena stále na noc byla nutná. Potkala jsem ale zrovna v té době jednu terapeutku zabývající se čínskou medicínou. vysvětlila mi, že příčina je ve slabosti ledvin, že to souvisí i se strachy, chladem a td...dala nějaká doporučení a doporučila dětskou psycholožku, která se touto problematikou zabývá. V zrovna těch dnech ale dcera ze dne na den přestala plenu potřebovat. Nicméně jistá jsem si byla tím, že než s ní podstoupím nějaká lékařská vyšetření, začnu u toho, že zkusím najít příčinu alternativně. A kromě toho bylo podle mně dlůležité, že jsem zachovala klid i v jejích pěti letech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.