| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

J.ejda,
manžel byl smutný už z té společné dovči před dvěma lety, kdy si rodiče ani nepůjčili kočárek.
To jak se chovali, když oznámil odchod od rodiny to nenapravilo. Řekli mu, že jestli se rozvede, tak se ho zřeknou. Ale na druhé straně mu ani mně nenabídli nejmenší pomoc. A když krátce na to přišel o práci, byla jsem to já, kdo tchýni volal a prosil ji, aby mu zavolala, že je na dně a že potřebuje podporu.... zavolala mu po týdnu.
Manžel pořád čekal něco jako: "jsi náš syn i když se chováš jako deb.l a kdyby něco, jsme tu" a to nenastalo.
A do toho videl moji rodinu, kde najednou nefungující táta pomáhal, nemocná máma nabízela, ať jdu k ní a tak...
Asi to nezaznělo, už to bude rok, co jsme se s tchánovci neviděli... Doteď neví, kde manžel pracuje, protože se nezeptají. Ona tchýně napíše, ale jaké je počasí, co sousedé, prostě obecné řeči cizích lidí....
Manžel dětství teď po tom co se dělo u nás začal popisovat jako teplo, uvařeno, uklizeno, ale cit jen u jeho babičky, která už nežije, u mámy ne. Dřív to bral že jsou spolu rodiče 45 let a že hrozně zklamal, když se poprvé rozvedl (já ho potkala až po rozvodu)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.