| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jé, to je sranda, že píšete o rostoucích bříškách, já jsem zrovna chtěla napsat, že už mi taky roste. Na pohled by to teda nikdo nepoznal, ale já to cítím, když si sáhnu na břicho. Hrozně se těším, já v prvním těhotenství neměla do sedmého měsíce vůbec žádné bříško a pak až do devátého měsíce malé, tak se těším, že tentokrát si to víc užiju.

Holky, chtěla jsem se zeptat vás, co už jste rodily dvakrát nebo víckrát - jak moc byl druhý porod rychlejší? Kamarádky mě straší, že nestihnu dojet do Vrchlabí,protože to prý podruhé je rychlovka, ale mně se tomu nechce věřit.

Piskoo, prosím pošli mi odkaz na tu postel, děkuji.

Jo, my bydlíme v paneláku, obývák s kuchyní máme velký, ale pokoje jsou malé, asi těch 12m, jeden je do čtverce a druhý do obdélníku. Kdyby to bylo časem nutné, tak můžeme z kuchyně udělat ložnici a do obýváku dát kuchyňský kout, ale to bych řešila až tak za 10 let.

Zítra jdu na krev na screening, nevíte jestli se musí jít nalačno? Já to nalačno určitě nezvládnu, když se vůbec nenajím, tak je mi fakt blbě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.