| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych tomu neříkala trauma z porodu, ale rozhodně jsem si spravila chuť po druhém porodu tím třetím. Druhý porod byl zásluhou lékařů (a mé malé asertivity) uspěchaný-píchnutí vody, monitor vleže, oxytocin, špatně dorotované dítě- velký poporodní hematom na hlavičce. U třetího jsem byla v porodnici akorát, stihl se monitor a sprcha a tak tak jsem to stihla ze sprchy ven. Čistý čas strávený v porodnici před porodem dítěte 50min. To byla euforie !

Kolibo, on ten strach je vždycky, já se bála víc u druhého a třetího, to už jsem věděla co všechno může být špatně. Ale jednak pomáhá vědomí, že ven to dítě prostě musí, když už je žena těhotná a pak když člověk přijme tu myšlenku že porod bolí a připraví se na to, naučí se prodýchávat, uvolňovat se atd., je na tom líp než když žena o porodu ví jen to že ji to bolí a je v křeči, to otevírání nepomáhá.
Já rodina první a třetí dítě přirozeně (bez medikace, bez nastřižení, bez ruptury vaku blan) a ta bolest byla mnohem menší než u toho druhého porodu kdy jsem se nechala ukecat k ruptuře plodového vaku. Ty bolesti byly mnohem horší, ale neúčinné, podávali mi oxytocin, prosila jsem o medikaci proti bolesti ale ta nepomohla, všechno špatně.

Každopádně přeju ať najdeš milou PA nebo dulu a strach s ní překonáš, myslím že to stojí za to~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.