| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moncako, a v kolika letech jsi syna nechala přeočkovat? Mně se tohle očkování zdá trochu na hlavu, vždyť ten účinek je nějakých 10 let. Nemělo by se to teda očkovat spíš později, až to bude aktuálnější? Já si třeba pamatuju, že nás očkovali proti zarděnkám ve 14 letech a přijde mi to rozhodně logičtější než v 15 měsících. Jinak já i manžel jsme příušnice prodělali jako děti. Bylo to prý dost hrozné (říkaly naše mamky), ale jsme bez následků a asi imunější než po očkování.
Ale očkování tady my tři nevyřešíme, bohužel o tom moc rozhodovat nemůžeme. Spíš mě doteď nenapadlo, že bych vlastně v těhu riskovala po očkování ty zarděnky (mně je jedno, že se přenos zatím neprokázal, vzhledem k tomu, jak se popírají negativní následky očkování tomu stejně nevěřím)

Moncako, zubařka je teda střelkyně, že se ani nezeptala. Mně řekla zubařka v minulém těhu, že to zkusíme raději bez injekce, že se to sice může, ale dala by mi ji nerada. Ale věřím, že se nestane nic, opravdu některé matky musí podstoupit i narkózu a je to dobré. Ale chápu tě.

Jinak můj synek byl na začátku tohoto těhotenství nemocný a poslali nás na rentgen, šel tam s ním manžel a sestra řekla, že prý kdyby to nešlo, tak pro mě přijdou. Já na to, že nemůžu, že jsem těhotná a ona to nevadí, my vám půjčíme tu gumovou zástěru ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.