| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naprostá klasika.Naše město je malé a každý se zná s každým.Takže se přišlo na to,že se mi do mého nezorného pole přivtěřila jeho bývalka. Byl s ní přes půl roku a nakonec od něj odešla ona. Za 9 měsíců se jí narodilo dítě s tím,že není jeho.Semnou se dal dokupy asi 3m po rozchodu. Teď jsme spolu 5 let. Až na néjaké myšky máme fajn vztah.Máme 2 děti,s rodinou vycházím skvěle,nic neschází. A přeci se teď cítím v ohrožení...Když nemám kredit,tak používám jeho telefon,takže by smsky nenechal,jenže tam zůstává příjemce.Odeslala jsem si tedy svou smsku a dál se v ton nerýpala.Jenže mě to užíra.Proč má její číslo a proč si s ní psal.Nechci být za šílenou stíhačku.Když si chlap píše s bývalou,tak to nevěstí nikdy nic dobrého.Co když to dítě je jeho a ona si ho začne chtít uzurpovat na svou stranu. Vždyť to je hrozný zásach do rodiny.Nevím co stím.Nemyslet na to nejde tak lehce. Za každou vaši zkušenost s bývalkama budu ráda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.