| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji všem za reakce, pomalu si to rovnám v hlavě, jelikož ten UZ byl v 18+3, rozhodla jsem se že absolvujeme ještě jeden ultrazvuk na klinice PROFEMA, nebudu muset nikde žadonit, že chci ještě jeden "pro jistotu", ráda si jej zaplatím . Uvidíme co nám tam řeknou, bude to zase o 2 týdny později 20+3, tak nějak a myslím, že by nám to mohlo trošku ukázat co a jak, víceméně jsem stejně pro tu AMC nebyla rozhodnutá, i když jsem ted dokoukla do papírů a riziko Down není 1:119, ale 1:19 !!! Chápu že si ted někdo bude myslet, že jsem padlá na hlavu, ale stejně se mi zdá že je to dnes všechno přetechnizované a čím lepší přístroje, tím lepší zobrazení a pochybností a sama vidím, jak mě to užírá a potřebuju být hlavně v klidu a ten klid mám, když to nechám osudu a budu doufat, že je vše v pořádku ... a když nebude, tak se postaráme - víte přemýšlím nad tím, zda má člověk právo rozhodnout o tom, že dítě zabije - opravdu je to tak, já to tak vidím, někdy v 24tt dítě zabijete, není to interupce, prostě Vám v břichu dítě usmrtí a Vy ho musíte porodit, to je pro mne představa šílená, pro mě je důležité aby to dítě bylo štastné a víte co, myslím, že každé dítě je štastné, když má milující rodinu , a zrovna Down, i když je to tak těžké postižení, ty děti jsou štastné a myslím, že mohou být i ti rodiče, pokud dítě přijmou a nebudou s prominutím naštvaní, proč právě oni ??? a já chci aby moje dítě bylo štastné, ne aby zemřelo a pokud ano, tak přirozenou cestou a ne mojí vinou , mým výběrem, že toto nechci , chtěla jsem něco jiného ....
Možná je tento příspěvek zvláštní a trochu melancholický, ale už je večer a mám toho všeho uvažování už nad hlavu a opravdu chci najít vnitřní klid a ten mi amniocentéza nepřinese, ten musím najít v sobě a myslím, že už ho mám, děkuji všem, dobrou noc ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.