| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak Já jsem na tom tak trochu podobně. Mám dvě děti(14,10 let)je mi 35 a koukám jak už mi děti odrůstají a jak jsem víc v práci než, abych si ještě užila ten čas, co se mnou budou, než si sami založí vlastní rodinu. Manžel už žádné další dítě nechtěl, pak jsem otěhotněla neplánovaně, dlouho se s tím pral, 3 týdny se mě ani nedotkl a mluvil na mě jen o běžných věcech. Pak si zvykl a na dítko se začal těšit, užili jsme si krásnou dovolču na Slovensku. V 5 měsíci jsem o miminko přišla, je to už rok a půl, ale je to pro mě strašná rána, ale manžel už neřekl NE dalšímu uzlíčku, dokonce v nemocnici, když jsme se loučili s naší holčičkou, tak řekl, že do toho půjdeme znovu, jen mě požádal, abych to zkusila vydržet rok a půl, nyní pojedeme s dětmi na dovolču do Bulharska a můžu se těšit, že nejspíš už snad budu v té době těhotná a nebo tam na tom budeme urputně pracovat. Také řešíme otázku financí a to, že už nebudeme mít volné víkendy a o probdělých nocí nemluvě, ale i přes to pohodlí, kterého se musí manžel vzdát do toho jde. Držím pěsti, aby se Ti podařilo, nějak manžela přemluvit k dalšímu miminku. Protože se opravdu těžko zbavuje touhy.A mému manželovi je jasné, že by to možná mezi námi do konce života vyselo a nesmířila bych se s tím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.