| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Xantipo co je lepsi? Hlasat do sveta, jak jsem stastna a tak strasne se na dite tesim a pritom se vnitrne uzirat a nedavat to na sobe znat. A nebo rict na rovinu jak to citim a defakto to pouzivat i jako urcitou psychoterapii. Ja jsem v techto vecech otevrena a nestydim se za to. Nemuzu za to jake mam pocity. Jeste pred pul rokem bych mela ty pocity uplne jine. Od ledna mam pocit, ze se na me riti jeden vlak za druhym a tohle je teda posledni tafka.

Pelisku u nas jeste k tomu, ze to narocne dite ma nastoupit do prvni tridy. Z toho mame osypky s manzelem oba dva i bez predstavy tretiho ditete. Nedesi me ani ta predstavat toho treti, ale ta, jak zvladnu peci o toho prvnaka, prostredni a jeste mimino, kdyz ten prvnak potrebuje absolutni klid na soustredeni a jemu fakt nemuzu vykladat, ze jsme jeste chteli miminko a musi to vydrzet. Kdyz on sam o sobe dokaze vyjadrit, ze mu nedela dobre hluk.~a~

Navic ja treba vnimam kazdeho cloveka v nasi rodine jako osobnost a podle toho s nima taky jednam. Vim, ze kazdy potrebuje jiny pristup. To je jako, kdyz se muj mm rozhodl stehovat z velkomesta na vesnici. Byla jsem z toho mirne v soku, nejdriv jsem na tu hru pristoupila ovsem zahy mi zacala blikat kontrolka, ze ja tam proste stastna nebudu a odmitam do toho jit. Nakonec je sam rad, ze jsem to rozhodnuti udelala.

Takze za svoji momentalni situaci si muzu sama, ze jsem nebyla dostatecne durazna. A kdyby na me nekdo nalehal, ze chce proste dite jinak odchazi, tak mu rekni at jde. ~e~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.