| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem taky hodně silný menzes, i kusy zemne padaly a co 20minut jsem utíkala na záchod a někdy už to i po nohách teklo i v práci a párkrát jsem zůstala doma,protože jsem i omdlívala když to zemne vyteklo a bolesti jsem měla jakoby mi chtěli střeva vyletět ven a taky jsem to mívala hodně nepravidelmě. Přez den jsem používala dvoje vložky alwais dlouhé noční a na noc troje a ještě pod sebe složenou osušku.Loni zemne padaly hodně veliké kusy a já bolestí křičela a přítel mi hned zavolal sanitku a ti mne odvezli na pohotovost a tam mi zjistili že mám popraskamý děložní čípek a taky cistu na pravém vaječníku.Čípek mi zapájeli a trošku se zmírnil menzes,kusy už zemne nepadaly. Za tři měsíce se to zemne zase začlo valit a i obrovský kus zemne vypadl a tak jsem znovu jela do nemocnice a tam zjistili že jsem potratrila a zase mi zaletovali čípek a ještě takovou pálivou mastí zatáhli a píchli injekci a do rána mi cista praskla a odté doby už zemne nic nepadá. Menzes mám sylný a používám vložky always classic maxi třetí den,classic normál čtvrtý den a na záchod chodím co 1,5-2 hodiny. Na noc mi stačí jedna alwais noční a to se vzbudím jednou za noc a jdu na záchod.Už nevím co je to lítat mezi záchodem a vanou a omdlívat.Jsem v pohodě odté doby co jsem začla brát Tang Kuei-tablety s bilinnou směsí na uvolnění křečí při menzesu a i menzes se mi zlepšil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.