| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

NO, můj synek reagoval jako miminko na mixer, vysavač a nebo třeba na pračku tím, že usnul... zaplať pánbůh...

Jako většímu mu ale tyhle hlasité a hlavně náhlé zvuky hodně vadily - přisuzovala jsem to spíš ale tomu, že to bylo vždy ve spojistosti s úlekem - jednalo se hlavně o vrtačku (pokud se totiž v paneláku vrtá do panelu, tak je to o nervy i pro normálního dospěláka - u nás v paneláku probíhá každou chvíli nějaká rekonstrukce a to je pak náročné - já mu zas vždycky při vrtání zpívala písničku od Nohavicy Metro pro krtky - to se mu strašně líbílo), nebo štěkot psa v bezprostřední blízkosti, i o tu motorku nebo hlasité auto...
Mixer a vysavač dává v pohodě, ale vždycky jsem ho před začátkem upozornila, aby se nelekl (nicméně třeba při mixování odchází z kuchyně dodnes, to je mu 7,5), pračku máme super silent, takže ta je fakt extrémně tichá a hlavně je zavřená v koupelně - takže slyšet není...

Dodnes nemá rád velký hluk jako takový - v tom je zřejmě po mě~d~.
U našich se vždycky dekuje, když děda seká zahrádku sekačkou, nebo řeže pilou atp. Ale třeba v traktoru atp. jezdil bez problémů - tam ten zážitek převáží ten sluchový nepříjemný vjem, asi...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.