| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si pro ně došla, navštívili jsme švagrovou a přesně za 14dní přišel nejstarší s vyhrnutým tričkem: "mami, já mam neštovic..", měl radost, měli jsme výlov rybníka a já přestože měl teplotu, jsem ho u rybníku nechala do večera. Byl tam tak spokojený, že by mě i jemu bylo líto ho odvézt domů:-) Prošel tím až na teploty docela v pohodě, trvalo to ale dlouho. A pak to chytili ostatní 2 (skoro 4letý a 2,5roku) a to byl teda mazec. Nejenže se vysypaly přes noc všude kde se alespoň trochu potili, přidali se teploty, schvácenost, starší byl úplně odevzdaný. Na svědění dithiaden, takže byli rádi, že jsou rádi a polehávali asi 4dny u pohádek. Naštěstí venku lilo, byli jsme na chalupě, takže neměli moc možností, zatímco nejstarší už běhal venku,jezdil na kole, mladší byli rádi že jsou rádi.. Zalezi asi na momentalni situaci rodiny, stáří sourozenců, práci rodičů, zaplacených dovolených, pomoci babiček atd. Ale obecně myslím, že je lepší, že si to prodělaj v předškolním věku. Přece jenom očkování je další "jed do dětského těla" a taky není stoprocentní~a~, takže to si člověk nevybere...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.