| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

u nás první dítko narozené na Slovensku - pupík uříznutej a pravda je, že měl dlouho jako takovou díru do břicha a hojila se min. 3 měsíce,

druhé, taky na Slovensku ve stejné porodnici, ale už nechávali pahýly. Vypadá to dost nevábně, ae ani té plenky bych se nebála. Dávala jsem bud´ přes to nebo si tím tak opatrně zamanipuluješ, jak potřebuješ. Nepřekážel nám ani v koupání. Já koupu děti kuli rituálu usínání každý den. Nebyl problém. Pahýl odpadl asi za 4 dni a pod ním byl už pupík, jako pupík, který jsme pak ještě ani né měsíc ošetřovali lihem.

Třetí dítko narozené v Plzni a nechali nám taky pahýl a steně dobrá zkušennost. Dle mého se to lépe hojí s tím pahýlem. S plínkou si nedělej starost. Jinak jsem měla teda papírovky od DM a ty jsou taky vykrojené, ale ani v látkovkách to nepřekáželo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.