| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jani, právě, že to znám moc dobře. A bude to jen horší, bohužel. Já už tam nejezdím, máme doma ke starší ještě 8-mi měsíční mimino a prostě jsem se sekla, že už tam nejedu. Bylo toho na mě moc. Připadám si jak zrádce, že to musí zvládat beze mě, ale já už bych to nedala.

Nejhorší je, že ti lidi to začnou časem brát jako samozřejmost a povinnost se jim podřídit úplně ve všem. A to prostě nejde. Naše babička protestuje i když je tam občas jiná paní pečovatelka, protože ta naše má třeba dovolenou. Někdo by řekl, že je to hnusný, ale prostě to neřešíme, musí si zvyknout a hotovo. Ber to tak, že kdyby byla v nemocnici nebo v LDN tak si taky nebude vybírat, kdo k ní přijde. Ty lidi potřebují nastavit pravidla úplně stejně jak malý děti, pak to mnohem líp funguje.

A když jste se rozhodli starat se o ni doma, tak prostě musí nějak pochopit, že má člověk i jiné povinosti (třeba děti, práce) a nemůže skákat celý den jen kolem ní, jak si zamane. Prostě to nejde, zničilo by vás to~x~ Je to těžký, vím to, líp se to píše, než dělá. Přeju pevný nervy~;((~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.