| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kdybych věděla, že ve školce jsou neštovice, tak bych k pozvánce na narozeniny tohle dala všem rodičům vědět. Takhle jsem netušila nic, bylo tu 10 dětí. Syn se osypal druhý den. Nakazil všech 10 dětí ~n~ Hodně bylo sourozenců, takže ve většině rodin bylo 5-6 týdnů o zábavu o prázdninách postaráno. Chytlo to i 4 měsíční mimino plně kojené, kterému to rozhodilo imunitu tak, že se z toho do dnes nevzpamatovalo (už je to 5 let). Dostalo to i dítě, které bylo proti neštovicím očkované - mělo cca 6 pupenců...

Kdybych to věděla, že moje dítě bylo v kontaktu s neštovicema, rozhodně bych na to upozornila rodiče pozvaných dětí, aby se sami mohli rozhodnout, zda to riziko chtějí podstoupit - týden před prázdninama ~a~

Na školku jsem byla hrozně naštvaná - navíc jsem mladší dítě týden předtím nechala konečně očkovat, což jsme odkládali kvůli nemocem v rodině 4 měsíce ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.