| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

proč vaříš i muži jiné jídlo? a co máš za dietu? že by to enmohli děti?
nás je pět a spoustu věcí děti nejí, nemusí, do toho nějaké alergie, ale vařím vždy jen jedno jídlo.. tak aby se to případně dalo dokořenit pro dospělé.
Prakticky nesolím, nepoužívám glutamáty - když nejstarší nejí omáčky a maso - tak má brambory a k tomus yrovou zeleninu nebo kompot.. každej dostane z toho co jí, tak to co jí... nemůžeš to nějak sloučit? ono je únavné vařit každý den natož ještě tři jídla..

a ten úklid.. taky jsem byla pedant.. ale tři děti mě značně odnaučily.. uklízím, to ona.. uklízíme společně.. ale zdaleka už mě nevykolejují takové prkotiny jako dřív... prostřední dcerka byla značně časově náročná, krom toho do 4 let prakticky nespala ani ve dne ani v noci, takže jsme vypadala jako chodící zombie, k tomu chodím ještě brigádně denně do práce, kroužky.. dětí, vyzvednout ze školky, ale s posledním dítětem prdím na sterilní čisto doma.. a jdu s ním radši dvě hodiny na písek.. a snažím se věnovat každému dítěti denně aspoň půl hodiny zvláš´t, nejmladší o to moc nestojí, on si dost vyhraje sám.. ale prostřední vždy čtu pohádky před spaním, koupu ji.. maluju, tvoří, nebo prostě jen si spolu sedneme a koukáme na pohádku
taky dost propojuju činnosti - třeba z geomagu , dupla a lega, staví dva mladší oba moc rádi, tak stavíme všichni tři dohromady a já hlídám, aby se nehádaly a pomáhám stavit.. s nejstarším pak hraju šachy, dopomůžu se školou když potřebuje, rozebíráme knížky které četl, třeba u snídaně.. nebo když prcci usnou zahrajeme nějakou stolní hru
vozíme ho na házenou, manžel jen s ním jezdí na šachové turnaje -t akže ho má nejstarší tak 1x za měsíc celou sobotu jen pro sebe atd..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.