| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono nemusí jít jen o tohle nejhorší, já to spíš vidím ekonomicky, ve skutečnosti je to naopak, než se na první pohled jeví. Do budoucnosti, kdy nebude sociální systém, je opět jediná "pojistka" velká rodina pohromadě držící.

Kdy vás tady tak čtu, uvědmuju si, jaké jsem vlastně měla štěstí na manžely, že mám čtyři děti. Pro mě je to dost hrozná představa mít za muže někoho, kdo nechce mít děti a ještě to prezentuje jako rozumné stanovisko,nebo to, že žena děti rodí a kojí a taky o čtvrtinu míň než muž vydělává, takže většinou, nemaje personálu, se o děti doma stará, je brané jako že "nepřispívá".
To je mi fakt milejší moje čím dál výš do žlabu mající velká rodina.

Mance je těžko radit, její výhoda je v tom, že je mladá a ještě jí neutíká čas. Může se zaměřit na to, aby si sehnala co nejlepší zaměstnání, a šance mít ještě děti, by jí to nemělo nijak krutě ohrozit.
Druhé dítě rodina uživí i s malým platem, my živíme s jedním malým platem čtyři, ale ty čtyři jsou asi strop, tak se to jeví mně.
Dítě bych měla,pokud to,co mě žene, je skutečně touha po dítěti a ne touha uniknout zkratkou z prekérní situace, s manželem je potřeba holt trpělivě a srozumitelně mluvit. Kdyby domluva nebyla, tak si rozmyslet, jestli jsem schopná takovému manželství svoje mateřství obětovat. Ale sranda to není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.