| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Manko, hlavně se tady nenech naočkovat pseudofeministickými teoretickými výkřiky, jak si doma ještě málo dupáš a jak máš víc manžela zorganizovat.

Já mám taky spoustu kamarádek, co na kafíčku /net není nic jiného, než virtuální kafe/ mají velké kurážné řeči. Nejvíc radí té druhé. Kolikrát by si člověk myslel, jaká je ta kamarádka generálka. Ale nejednou jsem byla svědkem, že ty, které strašně feministicky rovnaly pusou kamarádčina manžela, se doma chovají úplně jinak. Přinejmenším poměrně dost diplomaticky, dupají si jen v případech, kdy není zbytí a ten muž se chová opravdu hnusně /leckdy ani tehdy/. Rozhodně se s ním ale snaží nějak vyjít /podle konkrétních povah/, nedupají si genderisticky.
To, že jsem tady napsala, že kdyby Manka začala hustě tlačit na pilu, dávat ultimáta na dítě, tlačit ho, aby si ještě přibral k živení školu - je dost pravděpodobné, že by kolem sebe začal kopat, protože je taky jen člověk.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.