| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám šťastnou povahu, já beru energii ze všeho. Dneska třeba jsem si ukrutně užila, jak se děti hodinu válely v bahně za nevěřícného kroucení hlav všech okolojdoucích. Jak byly šťastný a spokojený. Mně stačí málo.

A vím, že to nechceš slyšet, ale od tý doby co jezdím každej den na Orbitracu nebo běhám, mám o půlku energie víc- ony ty endorfiny fakt fungujou.
Jinak dobíjím brakovou literaturou, pokleslými filmy a ještě pokleslejšími kamarády~s~. A pořád je na co se těšit,- představuju si pořád léto,- jak ho strávíme, co budeme dělat. Jak budu mít volno, jak budem jezdit na kole, co všechno přečtu.

Když je nejhůř a není se na co těšit, tak si představuju ideální barák a jak bych si ho vybavila. Nedávno jsem našla jeden, co by mi přesně vyhovoval.



pak si představuju, jak ležím na té terase za šumění listů a čučím do slunce. A hned je po depresi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.