| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám vnitřní problém....

Moji rodiče bydlí 100km od nás, chtějí si občas vzít děti na víkend (jsem za to ráda, není to nijak často). Jenže já mám velký strach nechat s nimi děti jet.
Táta je dobrý řidič, jezdí bez nehod a hodně, autosedačky by deti měli svoje...jenže je to nebezpečná silnice, sama mám strach. Tatovi už je pres 60, auto mají starší, i když žádný vrak to není.

Když by si naší přijeli vlakem nebo autobusem, je to pro ně otočka na 5-6 hodin (zpáteční) a vyjde to dráž.

Jak z toho ven? Jak resite tyhle situace?

Neumím ani nechci tatovi říct, ze si je nebudou brát autem, protože je starý...což ještě vlastně tak moc není, protože nemají nejbezpečnější auto...protože jim nechci ublížit, chci aby měli možnost si děti užít i beze mě. A manžel by byli s finančních důvodů proti, abych tam kluky na otočku vezla a zas si je pak vyzvedla... no jak píšu v řádu úvodu, mám svůj vnitřní problém a nevím, jak se s tím vypořádat ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.