| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nooo, tipuju, že máš jedno dítě ~t~.
Jinak základem úspěchu je stereotyp, každý den to musí být stejně, večeře, koupání, zuby, oblékání do pyžamka i usínání. Myslím, že budeš muset vydržet a trvat si na svém a vysvětlovat, určitě se pár nocí nevyspíš, ale bude to lepší. Já už takto svoji čtvrtou učím od asi 3 měsíců, vše je každý den stejně a malou dám do postýlky a nazdar bazar. To samé tříleťačka, tedy skoro, ta je od února ve svém pokojíčku a spí celou noc a usíná sama, já nemám nervy je všechny čtyři honit po baráku do půlnoci, takže to musí klapat, jsem jen člověk a chci mít aspoň večer pro sebe. ~t~
Vydrž a trvej na zásadách.
Jo a podotýkám, že jsem žádné z dětí nenechala vyřvávat déle než pár minut. Klidně jsem přišla několikrát nebo furt dokola a vysvětlovala, ale z postele se nesmělo krom čůrání. Nejlepší je začít už od mimina, to jde v pohodě a bez násilí, ale to už je Ti asi rada na prd. ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.