| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ursus, to mi připomíná můj porod přesně před dvěma měsíci - v 11 mě vedli na porodní sál s prasklou plodovkou, kontrakcemi po 8 minutách a naprosto těhotenským nálezem (neměli už volno na rizikovém, kam by mě jinak dali) s tím, že když je to druhé dítě, tak že se možná rozrodím ... no jo, rozrodila~;), malá byla venku přesně ve 14:44 - absolutně bez jakýchkoli komplikací, bez medikace, nástřihu - porodní asistentka se na mě přisla podívat kolem půl třetí a už zůstala~j~
Byla to úplná pohodička, páč jsem furt čekala, kdy začnou ty strašný bolesti (jako u prvního porodu) a ... místo nich jsem měla za chvilku holčičku u sebe~s~
"nejhorší" to bylo tak těch posledních 10minut - a to už jsem vlastně tlačila...
Manžel to ani nestihl - fakt jsem nečekala, že to bude takhle rychlé a pohodové - více méně jsem byla celou dobu na porodním sále sama a .... bylo to moc fajn... nikdo, ale vůbec nikdo, mě nerušil... Porodní asistentka byla úžasná - asi nějak vycítila, že nepotřebuju společnost, takže mě nechala..

Naopak můj první porod byl totálně jiný - pomalu odtékající plodovka, ATB, vyvolávali mi ho po cca 27-ti hodinách od toho odtékání, šílený křížáky, otevřela jsem se po 4 hodinách pouze na 1,5cm a dál nic, bolestí jsem přestávala mluvit, chodit, odmítala jsem vylézt ze sprchy.. a kotrakce??? - maličkatý kopečky... - fakt nic příjemýho! Jsem se děsila, jak dlouho to ještě bude a taky toho, že to může být ještě horší. Díky bohu za epidurál, páč jinak bych tam ležela ještě teď! Nedovedu si představit, že bych to vydržela bez toho epi (a to mám práh bolesti fakt dost vysokej!)... Junior navíc ještě lezl ze salutující ručkou - tedy jsem rodila nejen hlavičku, ale k ní připláclou ručičku. Neobešlo se to bez nástřihu a potrhaných labií...

Naproti byl ten můj přirozený - nevyvolávaný porod úplná paráda - tedy pro mne... jako můžu říct, že jsem si to napodruhé fakt užila - až je mi líto, že to bylo naposledy~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.