| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

soucasne stanovisko k tomuto problemu je pry takove, ze lide bez priznaku nemoci se antibiotiky neprelecuji. Bylo mi to receno na infekcnim oddeleni v Thomayerove nemocnici i mou lekarkou, ktere plne duveruji. A zda se mi to logicke.

Dcera mela na podzim spalovou anginu (nasel se S.p. ve vyteru), dostala Ospen, priznaky ustoupily, dale dochazela na Pendepon. Po dobrani pendeponu vysledky z krve OK, bez priznaku a vyter uz se nedelal, protoze mi bylo receno, ze i kdyby ho v krku mela, dalsi atb dostavat nebude, neb je bez priznaku. Nikoho dalsiho z rodiny jsme testovat nenechavali, ani to po nas nebylo pozadovano. Ja to tedy chytla take a dostala atb, na vyter jsem take nesla.
Obecne se ale vyter dela minimalne tyden po dobrani atb!

V tvem pripade bych se obratila na nejblizsi infekcni oddeleni a poradila se. Obecne si myslim, ze lekari maji na tento problem ruzny nazor a nemaji zadne jednotne natoz zavazne doporuceni.
Osobne bych uz dalsi atb nedavala, pokud je tedy syn opravdu zdrav, bez priznaku. Dcera jednou mela spalu, typicke spalove projevy, ale byla bez teploty, ani bolest v krku v te dobe nedokazala sdelit.

Jak uz tu vyse zaznelo, muzes tri tydny syna lecit atb, jen mu oslabis imunitu, nabouras mikrofloru a pak to nekde chytne hned znovu, protoze je to mezi detmi rozsirene.
Mimochodem Pendepon ma dlouhodoby vypadek, pokud se teda neco nezmenilo, a na uzemi cele CR neni k sehnani.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.