| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kambalo,
na to mne moc neužije... věcí, kterých bych KONKRÉTNĚ chtěla vidět je jen pár a většina z nich nejsou výsledkem práce lidských rukou. ~;)
Hodně jsem toho viděla víceméně proti svý vůli, protože když jsme jezdili s partou nebo s kamarádkou ve dvou, tak nešlo si udělat vyloženě osobní program nebo ne vždycky. A fakt musím říct, že mne to nebaví. Katedrály jsou všechny stejný, římský arény jsou taky všude stejný, většinu těch věcí mi stačí vidět na fotce, nemusím tam fyzicky bejt. Mmch. zásadně se nikde s ničím nefotím.
Mně přijde, že veškerý zážitky, který mám z jakýkoli cesty vůbec nesouvisej s místníma památkama. Až na vzácný výjimky. Vždycky je to o lidech, o pocitech, o obyčejnejch věcech. A o přírodě. Na to, že jsem někde něco viděla si obyčejně vzpomenu až když vidím něco stejnýho... teď jsme třeba byly s kamarádkama v Arles a já si pracně vybavovala, jak se jmenovalo to jiný město ve Francii, kde taky byli Římani a maj tam nějaký podobný "fosilie"... z toho města mi utkvělo, že tam byly všechny restaurace narvaný, pršelo a ve výloze jednoho obchodu měli geniální tričko s vtipným nápisem. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.