| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neber tyhle jejich kecy v kleci vážně;a máš naprostou pravdu stím přirovnáním s prací u pásu.Ted spíš počítej s tím,že takových jedovatých řečí uslyšíš od lidí vice - to z nich promlouvá závist,tím si buď jistá,jak oni se vlastně honí a štvou a tvůj manžílek je pěkně doma a presto v pohodě žijete.
Ted se musíš obrnit proti blízkému okolí;já take nechodím do práce a mám pasivní,téměř pasívní příjem,byť mnohem větší než tvůj muž a jsem za to ráda že se nikam nemusím honit,že nemusím ohýbat svůj hřbet za mrzký peníz a že dělám jen na svém,nemusím se prosit o náhr.volno či dovolenou.

Té práce je ale doma presto tolik - mám na starosti rodinné finance,veškerý provoz domácnosti,moje podnikání ze kterého plyne ten můj částečně pasivní příjem a věci a zařizování s tím související,,s kterýma si můj muž,který chodí do práce nemusí tudíž dělat hlavu ani se s nimi zabývat.Já zas si z něho někdy,ale fakt jen málokdy dělám srandu (protože všichni chlapi jsou ješitové),že každé ráno musí vyrážet do rachoty.A tak začal uvažovat o tom,že kolem těch 54 let to zabalí a bude dělat něco na pol.úvazek třeba,je totaky vš,nyní manager,je nám 49 let a on už toho má taky plný kecky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.