| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hm, to je celkově smutný, ovšem spíš teda pro toho chlapa...je to už asi dost velkej věkovej rozdíl.
To, co se nazaáítku může zdát jako velká výhoda (jakási moudrost, nadhled, zajištění), mění se v nevýhodu během času. stárneme všichni a 20let je celá generace, mám dcerku o 19 let mladší než já....a prostě - je někde jinde.
Rozdíl 30 - 50 tak nějak ještě jde, horší se mi zdá rozdíl 50 - 70. Padesát mi bude za pár let, a můj 70letý tchán mi ale vůbec neimponuje....prostě proti mně mi přijde dědkoidní...a to nejsem nějaký vyjuchanec, ale spíš takový domácí "solidnější" typ...ale pro mě by to bylo už moc.
Jenže s tím musí člověk tak nějak počítat, ne, když do toho jde?
I když fakt je, že třeba pětačtyřicetiletý chlap se může zdát pětadvacítce šarmantní...zvláš´t pokud má zajištění, domov, kariéru....jenže co potom?
Ale k tomu chlapovi se mi to zdá dost drcsný, dokud mohl, staral se, byla "dobrej" a teď, když nemůže, ztrácí pro manželku svou cenu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.