| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šešule, no, děti většinou začínají chodit kolem roku.. tak některé ženské nemají nic lepšího na práci než řešit, jestli dítě začalo chodit před narozeninama nebo až po nich. Když to stihne, tak se říká, že "uteklo roku".

Vendy, drž se, je to těžké. Naše druhá dcerka je nedonošená, není to tak vážné jako u vás. První rok a půl mám zahalený v nějaké mlze, bylo to dost náročné, od měsíce jsem s ní cvičila Vojtovku, pak různé choroby... ale zvládla to, krmě trochu pozdějšího nástupu řeči bys na ní dneska nic nepoznala, za pár dnů jí budou 4 roky a vrstevníkům naprosto v pohodě stačí.
Taky jsem si vyslechla různé - to támhle mého bratrance švagrové neteři se narodil nedonošený, o celé dva týdny dřív a podívej na něj...


Jinak u mě měly nepříjemné řeči vývin - Kdy se už vdáš? ( chodila jsem s manželem od vysoké, jen jsme se nehrnuli svatby) - Kdy budou děti? ( po několika gynekologických problémmech to prostě nešlo? - A u doktora jsi s tím už byla?, případně - Tak na to nemyslelte a jeďte na dovolenou... přes - A víte, co to bude? Ne? To já bych to nevydržela.. plynule pokračovalo - A kdy bude druhé? - Taky nevíte, co to bude?, pak již zmiňované storky o nedonočencích. Teď občas někdo zkusí, jestli ke dvěma holkám nechceme třetího kluka ( aby byl tatínek spokojený. Co na tom, že nše holky miluje a ty ho mají obmotaného kolem prstu).

Naštěstí máme kamarády dost normální, tyhle řeči si odpouštějí nebo jen tak někdy přátelsky rýpnou, slýchala jsem poznámky spíš od náhodných známých.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.