| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si třeba vzpomínám, že sestřin syn byl úplně u vytržení z televize a videa - pořád před tím stál, mačkal čudlíky, všude strkat prsty - a to u ní a i u našich /tedy babičky a dědy/. Nechápala jsem to, ale nebyla to moje věc, na starost jsem ho neměla. A když byl u nás na víkend, jen jsem houkla, že tohle ne, že k televizi a videu se nepřiblíží na míň než 2 metry, /a na zem natáhla nit jako čáru, aby věděl, kde to je/ šuplíky jsou tabu a hračky jsou v pokoji, které se následně uklízí - a televize ani videa si už nevšiml, nic nekrámoval a hračky si uklízel. Moje sestra byla u vytržení, co prý jsem s ním dělala a jak jsem to udělala. Nemohla pochopit, že jsem to jen řekla. Ale po návratu od nás zase šteloval televizi, video a krámoval šuplíky - ale ne u nás.
Můj manžel jako dítě dostal šupu z el. zásuvky - našel v postýlce spínací špendlík, který tam byl místo knoflíku, ten otevřel, kousek od postýlky byla zásuvka a on tam strčil kus toho špendlíku - a dostal ránu. Prý měl štěstí, že mu to nezastavilo srdce - přežil bez následků, ale dodnes nemáme ani jednu zásuvku bez zaslepení, protože tohle si pamatuje. Nicméně - je elektrikář, i když se tím neživí~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.