| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aniž bych nějak komentovala kambalinu otázku, napíšu příběh, na který jsem si hned vzpomněla.

Měli jsme sousedku, která byla naprosto vymaštěná a jednou jsme ji bohužel vytopili.Měla na stropě v obýváku flek. Táta se šel omluvit a vymaloval ji ten obývák. Za nějaký čas přišla a chtěla peníze. Táta jí řekl, že nemá a že škodu napravil. Ona nám pak bez nějakýho varování a dohadování ničila poštovní schránku, strhávala jmenovku, sypala písek na rohožku. Naši to neřešili. Pak ale vylezla na střechu a vylila nějakou chemikálii na náš sušák na prádlo a zničila tak oblečení.

Táta za ní šel, s nějakým známým,aby měl svědka a ona se s ním odmítla bavit a řekla, že řekne, že jí zlomil ruku. Fakt potom chodila s rukou v šátku,ale táta se jí vysmál, že na RTG tu neexistující zlomeninu nenafinguje.

No, můj táta je trošku salámista a neuvědomoval si, že s etakoví lidé nedráždí.

Načež ona navedla své dvě děti (8 a 10 let),ať řeknou na ZŠ paní učitelce, že je moje máma na chodbě chytá a mlátí. Píučce se to nezdálo, řekla, že to je ošklivé a že s e to musí vyšetřit, zavolala během vyučování policii a ta přijela a přivezla soc.pracovnici, nebo psycholožku, nebo co to bylo.

Děti se sesypaly a plakaly, že je navedla mám a ať jí nezavírají do vězení~8~

Píučka dětem vysvětlila, že se jim ani mámě nic nestane,ale že se takhle lhát nesmí a děti proupstila (samozřejmě bez postihu).

Pak si jen policiajti došli pro sousedku a dostala napomenutí,nebo podmínku a byl klid.

Naši o tom vůbec nevěděli, když to utichlo, pozvala si je píčuka do školy a řekla jim to.~8~~8~~8~~8~

Chudáci děti. Uteklů od ní i manžel, pak se odstěhovali.

My už měli klid.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.