| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, prestala jsem trikrat. Poprve, kdyz jsem byla upoutana na luzko v nemocnici, zacala jsem par mesicu pote znovu. Podruhe kdyz jsem po ranu "vratila" oblibene kafe a cigaretu - tehotenstvi. Nekourila jsem cele tehu a rok kojeni, ihned po ukonceni kojeni jsem mela tak strasny abstak, ze jsem zacla znova (na zadost me levnejsi polovicky, nebot by me jinak asi zabil, haha). Po treti jsem prestala kourit, protoze jsem se rozhodla, ze levnejsi polovicka a dcera jsou ty nejdulezitejsi duvody a pro ne to dokazu. Ale zaplatila jsem si takove ty elektronicke placky, jedno sezeni a diky nemu te prejde chut. No nepresla, ale ja potrebuju mit vzdy nejakou "delici" caru po ktere to ci ono nastane.

Abstak strasny, prestala jsem pit kafe, rano jsem misto sezeni u kafe a cigarety plela zahony, zalevala, odpoledne hrala tenis a jezdila 30km na kole, tfuj. Kafe sem po ranu nepila temer rok. Nepribrala jsem, ale to spis proto, ze jsem se nezastavila. Nekourim temer 8let. Zapalila jsem si v pvnim pul roce parkrat v hospode atd. Uplne posledni cigareta byla noc predtim nez se mi zabil tchan. To byl tak silny moment, ze jsem rekla, ze uz NIKDY.

Hodne stesti!!!!!!! A silnou vuli~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.