| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak? Po 14 denní viróze jsem si prostě už nezapálila. Když jsem nemocná, nemám chuť kouřit.

Kouřila jsem 1, občas skoro 2 krabičky denně - dle situace, asi 15 let s přestávkama. A vždy mi vadilo, že hulím. Styděla jsem se kouřit na ulici nebo někde na veřejnosti - v hospůdce nebo se známýma jsem ale vyhulovala jak prasklý kamna.
Kvůli kouření jsem si organizovala den. Byla vzteklá, že nemůžu hulit, že třeba děcko nechce spát, abych mohla jít... No prostě fuj ~a~

Vždy na začátku těhotenství jsem přestala, po ukončení kojení zase začala. Až teď po 4. děcku jsem to zvládla. /přestala jsem 2 měsíce před posledním těhu - původně jsme už další dítě nechtěli/...


Ale po ukončení kojení u posledního děcka, jsem zase bojovala s chutí. No a to mi poprvé pomohla ecigareta. Nechtěla jsem kouřit obyčejné, aby malý necítil pach. Zkusila jsem si to, ale zase ji odložila.
Nejkritičtější okamžiky - kafe s manželem na zahradě + pokec = spouštěč chuti - jsem zpočátku přežívala s manželovou ecigaretou. On zkoušel přestat už hodněkrát a v té době se ke kouření zase vrátil.


Normální cigaretu jsem si nezapálila už 2,5 roku. Strašně mi to smrdí a už vím, jak jsem páchla i svým dětem - to není moralizování, fakt mě to překvapuje /myslela jsem, že vyčistit zuby + žvýkačka to zachrání/.

A taky cítím vůně, které jsem vůbec necítila - po ránu čerstvý vzduch, kytky... Nekroutí se mi střeva ráno... Netočí se mi hlava...To je táááák příjemné! Manžel to necítí jako já předtím...

A už nemám chuť ani na ecigaretu. Prostě jsem líná si pro ni dojít, když jdem ven pít kafe. Ecigaretu nepoužívám vůbec cca 2 roky.
A musím se pochválit, protože 99% našich návštěv hulí. A střídají ecigaretu s normální. Nikdo kromě mě nepřestal kouřit pomocí ecigarety ani jinak - myslím ve svém okolí.
Prostě se mi nějak přepl mozek a nepovažuju to už za důležité a vítané.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.