| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím. Žiji sama s šestiletou dcerou. Po dlouhé době jsem si našla přítele, moc bych chtěla mít ještě jedno dítě, je mi 35 let - a tedy to nemusí jít už teď, než najdu jiného může být už pozdě.
Mám k němu jisté výhrady, je možné, že se vztah rozpadne.
Finančně bych to dala, ale za docela velkou cenu, finančního omezení té starší, práce v noci - jednou jsem si to už zažila.
Co mě taky tíží je to, že pracovně budu zase na x let vyřízená. Můj návrat do práce byl horor, msty za každý paragraf, každý den úprk do školky, žádný osobní život, a tohle všechno bych si dala ještě jednou. Teď, když dcera je konečně trochu samostatná (myslím tím, že mě za odpoledne po práci nedozničí a i si sama třeba maluje), méně často nemocná a já bych se mohla pohlédnout po normálně placené práci, která by mě naplňovala. Kdybych to druhé dítě měla, nezbylo by mi než se vrátit tam kde jsem (státní správa, smlouva na dobu neurčitou), nevyhodili by mě, ale byli na mě hnusní a není to práce, kterou bych dělala dobrovolně. Ale pokud v 36, 37 porodím, ve 39, 40 se budu vracet a poohlížet se po něčem lepším ve 43 letech je scifi, takže bych to nejspíš měla tak už napořád - obětovala bych kariéru dětem. Hledat práci v soukr. sféře a plánovat dítě je přitom nesmysl.
Jeden den si říkám, že repete fakt nechci, druhý den že děti za to stojí. Ale nemám čas se rozhodovat. Byl někdo v podobné situaci, jak se rozhodl a jak je s tím spokojený?
Děkuji
Anna

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.