| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně je těch dětí v nákupních centrech taky vždycky líto, ten kravál tam, spousta lidí a ten hnusný vzduch z klimatizace, vždycky si říkám, proč s ním proboha raději nejdou do parku - ještě to pochopím když leje, nebo když potřebují něco koupit, ale tak nakoupím a jdu na vzduch...
A vzpomněla jsem si, jak jsme kdysi byli na nějaké vánoční besídce od manžela z práce, byla tedy hlavně pro děti, ale byl tam nějaký animátor, pěkných pár desítek lidí, vydýchaný vzduch, hudba a kravál z repráků...a lidi, co s námi byli u stolu, tam měli v té době dvoutýdenní miminko (kromě asi tříleté dcerky) a bylo jim divné, že jim tam pořád brečí a nelíbí se mu tam~a~...fakt jsem ho tenkrát litovala, takový drobeček, co se sotva na světě rozhlídl...říkala jsem si, že když o to nechtěli starší dcerku připravit, tak přece mohl jít jeden s ní a druhý být doma s mimčem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.