| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem z vesnice a i když tu nějaké děti jsou,tak každý si tzv. hraje na svém písečku.Takže nějaké hlídáni si dětí navzájem nehrozí.Mám tu sice mámu a ségru s malou neteří,ale víte jak to je,co si chcete pořád povídat,když je vidíte často.A navíc,já potřebuji jiné lidi.Dřív jsem pracovala s lidmi a těď jsem stále sama a většinou jediná dospělá společnost je můj manžel.Ten by i děti pohlídal,ale víte,jak je to s chlapama.
Ke cvičení musím říct toto-s trenérem by se mi cvičit líbilo,ale nejsou na to peníze.Cvičila jsem doma Jillian Michaels,ale potom malého strašně bolelo břicho a navíc,najít si tu chvíli je dost nadlidský výkon.Malá (2a3/4 roku )vstává ráno kolem 7h a usíná ve 21h,přes den nespí a malý (6m) ten spí tak 2x20min přes den.A večer,když uspím dceru,jdu kojit,usne u prsa a já ho přenesu k sobě do postele a musím jít hned spát,protože jinak je během chvíle vzhůru.To samé v noci,jak vylezu z postele,hned je vzhůru.Přes den teď pije i po 1,5h a jak ho položím do kočáru,tak ječí jako siréna.Doma se taky nezabaví,musím bavit já nebo nosit.Takže cvičit je u nás dost složité,když už to jde,tak zrovna dcera chce to a tohle nebo se po mě válí,lehá si na moji cvičební podložku apod.
A rifle si právě v této velikosti kupovat nechci,chci zpět svoji o 17kg lehčí váhu.Po prvním těhu jsem zhubla během chvíle,ale to jsem nekojila a v 8 měsícíci dcery jsem šla do práce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.