| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Něco mi to připomíná.

Před dětmi jsem měla 52 kg. Skončila jsem na 98 kg. Při mých 153 cm, nóóó, Lochneská příšera hadr. Nejspíš k tomu přispěla snížená funkce štítné žlázy, ale stejně ... ~8~
Zhubla jsem až po 5 letech od narození prvního dítěte a to zatím zdaleka né všechno.

Doma jsem už přes 7 let a předpokládám, že se to jen tak nezmění. Část rodiny daleko a část naprosto nepoužitelná na cokoliv. Kamarádi taky daleko.

Výrazně mi psychicky pomohlo když v září začal mladší syn chodit do školky. Konečně jsem měla 5 dní v týdnu 3 hodiny denně pro sebe. Jinak by mě už vážně asi mrsklo. Kluky mám samozřejmě ráda, ale po určitě době by měl mít člověk trochu času sám pro sebe. Ponorka je ponorka. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.