| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Terapeutko - přesně, ten klidný volný večer prostě už potřebuju pro svůj odpočinek, i když nejdu hned spát, takže až na výjimky je syn taky po 19h v posteli, ale on je přes den strašně aktivní, takže večer po pohádce obvykle usíná během 10 minut. A to ranní vstávání má prostě naprogramované, ani když jde spát později, tak ráno nevydrží spát déle, to už jsme zkoušeli.
On je navíc hodně náročné dítě na pozornost, jednak je jedináček a jednak má dysfázii, takže prostě potřebuje, aby s ním někdo hodně mluvil a nějak se mu věnoval....takže večer jsem ráda, že jde tak brzy spát a když náhodou nemá svůj den a nemůže večer zabrat, tak je to pro mně nesmírně únavné, mít ho tam třeba do devíti nebo do desíti večer...já prostě potřebuju nějaký čas pro sebe, navíc manžel ráno vstává taky brzy do práce, takže večer chodí spát třeba už v 21h a to bychom si pak ani v klidu nepopovídali...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.