| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anne, to pochybuju. Hele, úsměvné je to, jak holce se čtyřma dětma odsekáváš, že by tě zajímalo, jestli už má dítě, protože nejsi ochotna jejím argumentům naslouchat.
Mně zase píšeš cosi o úsměvných samoživitelkách - dnes samoživitelkou jsem. A jo, mám práci, velmi dobrou. Ale na rozdíl od tebe mám velmi přesnou představu o všech rizicích; a můžu děkovat PB za to, že děti jsou už poměrně velký, protože kdyby byly menší a musela bych je vyzvedávat, tuhle práci bych neměla, měla bych jinou, s nižším hodinovým platem a na mnohem míň hodin.
Takže, vím o čem mluvím.

Jo a než mi napíšeš "tak vidíš, stejně jsi s dětma skončila sama", tak ti rovnou napíšu, že jsem jim to takhle nepřipravila cíleně. Prostě došlo k chybě v Matrixu a k zemětřesení v rodině. Něco docela jiného je jít do toho dobrovolně. To má svá rizika a ne malá. O těch se ti tady snažíme napsat, ale shazuješ to ze stolu.
No to je koneckonců tvůj problém. ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.