| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zeptala jsem se, jak se s tímto rizikem poprala ona sama. Protože jediná prevence je nemít děti vůbec. Většina rodin pak padá na samé dno, protože náš sociální systém na tyto případy nemyslí ~o~ a i v té nejfunknější rodině jeden plat na zvýšené výdaje často nestačí.

S tím nezaměstnaným manželem jsi mě pobavila - promiň ale tomu se bude smát každá samoživitelka, která zůstala sama s dítětem. Srovnej si tu situaci - dobře, manžel přišel o práci, ale měl několik měsíců podporu, jako chlap byl v hledání práce celkem neomezený - nikoho nevyzvedával, o nikoho se při nemoci nestaral, nebo jsi se mohla vrátit do práce ty - ta situace měla spoustu snadných řešení. Samoživitelka je na tom tisíckrát hůř pokud jde o možnosti, které má.

A o rizicích jsi narozdíl ode mě neměla potuchy, nezlob se. Vždyť jsi nezvládala ani nezaměstnanost manžela. A když jsme u toho, nezvládla jsi manžela reálně ohodnotit, nedošlo totiž k chybě v Matrixu, ale k chybě v tobě. Já ho reálně hodnotím :-)

Že bys nemohla uzpůsobit pracovní dobu dětem je tvůj problém, ne můj. A ještě podotknu, že jsem nikde nepsala, že bych tuto situaci připravovala cíleně. Nevidím nic špatného se zamýšlet i nad tou horší variantou. Určitě je to lepší než mít klapky na očích. Zajímavé že naivitu bereš, racionalitu ne. Mám to naopak.

Myslím, že nemáme ani jedna důvod pokračovat v diskuzi. Protože na to, na co bych chtěla slyšet odpověď, nereaguješ. A ta otázka zní: kdyby sis uvědomovala, že můžeš zůstat bez partnera, měla bys další dítě?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.