| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

včera jsem si koupila ty probioticky prášky pro mě a taky jsme zvažovala pro malého ty Bio gaia nějak tak se to píše a moje dr.mi dneska řekla že stojí kolem 600kč,ikdyž moje pojištovna je proplácí 500kč,ale prý jsou ted na trhu nové ty probiotika pro mimí ve stejné kategorii jako jsou ty gaia ale jsou od 3 měsíců a stojí 160kč,dostala jsme na ně letáček tak se rozhodnu jestli ejště nepočkám,a nebudu do toho tolik vrážet a vystačíme zatím s těma espumisanem:-)))když už jsme to zvládli:-)))

prý jsme si i vybrali nejhorší a nejteplejší datum porodu:-)))a je to vysilující jak pro nás tak i pro mimísky ,ale bude líp holky ....

jo a to s tou pipkouPavli tak to mě třeba tenkrát u Mii nikdo neupozornil,ale naštěstí mi to někdo řekl tak jsme roztahovala,ale ted i mojí ségře to taky neřekli a tak jsme byla zase já ta důležitá a ukázala jak to dělat.Mojí kámošce to její malý zarostlo a šla na řezání

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.