| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rozhodla jsem se přispět do diskuze s naší zkušeností. Malá se narodila v okresní nemocnici. První vyšetření kyčlí bylo s výsledkem Ib, IIa to bylo ve třech týdnech, v šesti to měla II a, Ib, dostala široké balení. Nikdo mi nic nevysvětlil, neukázal. Takže doma, když jsem jí do toho nabalila, tak jsem sama viděla, že to nepůjde. Kolínka měla uškrcená v pleně a nemohla s nimi hýbat. Zadeček měla výš, než hlavu, takže ideální na její reflux.
Začala jsem tedy shánět kalhotky Marwell, naprosto bez šance, až přes internet se mi je podařilo objednat. Jenže jsem si asi vybrala zbytečně velkou velikost, místo té polyuretanové vložky jsem jí dala pleny a to nosila do 3 měsíců. Ve třech měsících nález Ib., Ib., ale měli jsme přijít ještě za měsíc. Ničemu jsem se nedivila, u syna to bylo totéž, neměl jádra. Ve čtyřech měsících nás poslal na RTG a nastal šok - dysplazie. Dostala třmeny. Nezdálo se mi to, tak jsem šla na konzultaci do fakultní nemocnice. Zde mě dodělali - luxace, nález IV!!!!!! Za dva dny nástup na trakce. Takže malá visela za nožičky šest týdnů, pak šest týdnů sádra a doléčuje se peřinkou. Nevím, jak to dopadne, zatím to vypadá nadějně.
Cthěla jsem všem vzkázat - dejte bacha, kam jdete na sono kyčlí! Já si šla jen pro razítko a takhle to dopadlo. Z nálezu Ib bylo najednou za měsíc IV.
Také nechápu, proč když existují ortopedické kalhotky, které fungují skvěle a já je dávám i teď malé na doléčení místo peřinky, když jsou vedra, proč se doporučuje široké balení do třech plen, které je otřesné a maminky odradí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.