| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sam - řekla bych, že to bude mít více důvodů
Jednak - pokud mi dítě celou noc spí, tak není co řešit. Maminky, co tu píší, že jim mimino nespí hledají buď radu jak na to, aby spala, nebo si chtějí jen postěživat a hledají soucitné pohlazení typu "Neboj, neše taky nespalo, ale už je to dobrý..."
Za druhé - asi je těch spavých mimin méně, takže i proto se tady budou méně objevovat. Já měla to štěstí, že jsem měla dva spavé kousky, ta druhá spala celou noc už v porodnici - už jsem to tu psala, že cestou z porodnice jsem se byla ohlásit pediatričce, že už jdeme domů a ptala jsem se jí, jestli to dělám dobře, že ji pd 22 večer nechám do rána do 6, až si řekne sama, nebo jestli ji mám budit. Mudra řekla, že ji budit nemám, holka se narodila 3,85 kg, takže nehrozilo, že by spala slabostí, na jídlo se probudila až měla hlad. Ale když si tu nějaká mamča stěžuje, jak se několik let nevyspí, tak jí přece nebudu psát, že já spala vždycky celou noc - přišlo by mi to nepatřičné... Takže to je asi důvod, proč maminky spících mimin "mlčí"...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.