| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jani, nechci tě strašit, já mám tři děti se sníženou imunitou.. u nás pomáhá jen moře.. :(
léky na podporu imunity nejstarší bude brát už pátým rokem a loni byl od září prakticky furt nemocný a to mu je už 11, nejlíp se drží prostřední je to holka, to prý bývá většinou lepší, nejmladší je taky kluk.. a za posledních 14 měsíců jsem s ním byla 4x v nemocnici pokaždé skoro týden nebo víc jak týden .(

v září nastupuje do školky, na podporu imunity zase má, navíc má dejchadla, jsou mu tři a dva měsíce..
letos jsme jeli k moři na 16 dní na účtu do mínusu.. páč já v září nastupuju do práce, nejmladší a prostřední do školky, a nejstarší přechází na gympl a tam už dodělávání nebude taková prča jako na ZŠ.. tak doufám, že moře k něčemu bude, já mám imunitu taky blbou.. čekám zrovna na výsledky krve, jestli taky něco dostanu.. když budu mezi lidma a ještě jsem si z dovolené dovezla vymklou češku.. už to mám 6 týdnů, a ještě pořádně nechodím a noha funkčně není OK, tak to mám tak na půl roku, tak doufám, že aspoň zdravotně pro děti se to vyplatilo

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.